logo stal-dan
  1. STRONA GŁÓWNA
  2. O FIRMIE
  3. OFERTA
  4. HALE SYSTEMOWE
  5. EKRANY SPAWALNICZE
  6. KONTAKT

Usługi spawalnicze

Wykonujemy usługę spawania stali czarnej metoda MIG i MAG. Posiadamy wykfalifikowany personel spawalniczy z uprawnieniami INSTYTUTU SPAWALNICTWA POLSKA oraz Zakładowy Certyfikat Jakości na wykonywanie konstrukcji stalowych TUV Rheinland Group DIN 18800-7 / Klasse Busługi spawalnicze

spawnie w osłonie gazowej

spawanie konstrukcji stalowejSpawanie

Mamy pełną świadomość faktu, że od jakości naszych usług zależy funkcjonowanie urządzeń czy elementów. Dobrze wykonana usługa spawalnicza to pewność bezpieczeństwa i komfortowego użytkowania. Dlatego też zapewniamy, że nasze usługi spawalnicze gwarantują trwałość i wytrzymałość łączonych elementów. Jakość usług spawalniczych zależy od wielu czynników, przede wszystkim od ilości i natężenia dostarczanej energii, a ponadto od rodzaju spawanych materiałów, materiału z którego wytworzona jest elektroda spawalnicza lub topnika.Wieloletnie doświadczenie, wyszkoleni pracownicy są gwarancja dla klienta, że zarówno metoda jak i urządzenie zostaną dobrane odpowiednio do zakresu prac. Z uwagi na fakt, że zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników i dbamy o ciągły ich rozwój, aby ich praca przekładała się na najlepsza , dostępną na rynku usług spawalniczych jakość.


Najwyższa jakośc usług spawalniczych

Realizujemy usługi spawalnicze zgodnie z wykonaną przez naszych inżynierów dokumentacją lub bazujemy na materiałach dostarczonych przez klienta. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnymi narzędziami pozwalającymi na wykonanie złożonych konstrukcji. Godnym uwagi jest fakt, że każde spawanie przeprowadzane w naszym zakładzie zgodne jest z przepisami i normami określającymi wytyczne dla spawacza oraz osoby dokonującej kontroli jakości spoiny.
Mobilne usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze wykonujemy również po za zakładem. Posiadamy mobilne zespoły spawalnicze wyposażone nie tylko w wysokiej jakości sprzęt spawalniczy ale również najwyższej klasy stanowiska spawalnicze. Kurtyny spawalnicze zmontowane z pasów foliowych SCREENFLEX zapewniają bezpieczeństwo osobą przebywającym w pobliżu mobilnego stanowiska spawalniczego. Kurtyny spawalnicze chronią zarówno wzrok przed światłem niebieskim jak i skórę przed promieniowanie ultrafioletowym UV oraz podczerwonym IR. Zapobiegają rozprzestrzenianiu się iskier i odprysków metalu, redukują ryzyko powstania pożaru po za stanowiskiem spawalniczym.


Spawanie zgodnie z przepisami BHP

Stale rosnąca liczba zleceń i wykonanych przez nas usług spawalniczych to bez wątpienia dowód na wykwalifikowaną kadrę i najwyższą jakość oferowanych usług. Przestrzeganie norm spawalniczych oraz przepisów BHP sprawia, że jesteśmy jedną z wiodących firm na krajowym rynku usług spawalniczych. W ubiegłym roku zostaliśmy wyróżnieni przez Głównego Inspektora Bezpieczeństwa i Higieny Pracy mianem Pracodawcy Roku. Zaopatrzenie spawaczy w najwyższej jakości odzież i maski ochronne oraz wyposażenie stanowisk spawalniczych w lamele spawalnicze SCREENFLEX to najwyższe standardy bezpieczeństwa, które w parze z doświadczoną kadra dają najwyższą jakość spawów dostępna na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i kontaktu.