logo stal-dan
  1. STRONA GŁÓWNA
  2. O FIRMIE
  3. OFERTA
  4. HALE SYSTEMOWE
  5. EKRANY SPAWALNICZE
  6. KONTAKT

Ekrany spawalnicze

W naszej ofercie oprócz projektów i budowy konstrukcji stalowych, cięcia stali oraz jej spawania znajda Państwo kurtyny spawalnicze. Sa to przegrody służące do zabezpieczania stanowisk spawalniczych, monterskich i szlifierskich. Szeroka gama produktów jakie oferujemy zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie posiadamy ekrany spawalnicze stałe, ekrany mobilne oraz folie spawalnicze, okucia do ekranów i akcesoria do ścian spawalniczych.


ekran spawalniczy stały
Stały ekran spawalniczy, folia zielona

ekran spawalniczy mobilny
Ekran spawalniczy mobilny, trzyczęściowy

zielony ekran spawalniczy
Mobilny, jednocześciowy ekran spawalniczy


Funkcje kurtyn spawalniczych


Budowa ekranów spawalniczych

Ekrany spawalnicze to stałe lub mobilne przegrody jedno lub trzyczęściowe, które chronia otoczenie stanowiska pracy spawacza, slusarza czy montera. Ekran zbudowany jest z metalowej konstrukcji ramowej pokrytej epoksydową powłoką proszkową. Wersja mobilna wysposazona jest dodatkowo w kołka jezdne, w tym kółka z hamulcem. Na ramie zamontowane są zasłony PCV (paskowe lub plandekowe/arkuszowe), od których w głównej mierze zależy skuteczność ekranu.

W ofercie posiadamy ekrany spawalnicze o kolorach folii ciemnozielonym, zielonym, czerwonym, brązowym oraz transparentnym. Folie montowane w ekranach spawalniczych spełniają wszelkie kryteria międzynarodowych norm i standardów. Godnym uwagi jest fakt, ze kurtyny są produkcji Polskiej, i cechuje je korzystna cena i wysoka jakość.

Stosując ekrany spawalnicze z naszej oferty wpływaja Państwo korzystnie na bezpieczeństwo pracowników, poprawiają wydajność, jakość oraz komfort pracy.